درخواست اصلاح

محمد حسین مرادمند

از دانشنامه ویکیدا

محمد حسین مرادمند بازیکن تیم استقلال در تاریخ 1 تیر 1372 در اصفهان متولد شده است. مرادمند در پست مدافع میانی بازی میکند و یکی از مدافعان تنومند لیگ برتر ایران محسوب میشود و از جمله مهارت‌های مهم او میتوان به قدرت تکل زنی، مهارت در سر زنی و پوشش‌های مناسب اشاره کرد. محمد حسین مرادمند متاهل است و یک دختر به نام زیبا دارد.

محمد حسین مرادمند
اطلاعات شخصی
نام(های): محمد حسین مرادمند
تاریخ تولد: 1 تیر 1372
محل تولد: اصفهان
فرزندان: یک دختر به نام زیبا
محمد حسین مرادمند

آغاز دوران بازی

محمد حسین مرادمند بازی خود را در آکادمی تیم سپاهان آغاز کرد و توانست درخشش خوبی داشته باشد و در نهایت در فصل 1392-1391 به تیم اصلی راه پیدا کند. متاسفانه شرایط در تیم بزرگسالان، برای او مساعد نبود و به دلیل ترافیک زیاد در خط دفاعی، فرصت چندانی برای بازی به او نرسید و به همین دلیل تصمیم گرفت از سپاهان جدا شود و به تیم دیگری برود تا بتواند فرصتی برای بازی بدست آورد. محمد حسین مرادمند تا سال 1394 در سپاهان حضور داشت و در این مدت توانست 1 قهرمانی در لیگ برتر ایران و 1 قهرمانی در جام حذفی ایران را بدست آورد.

بازی در پدیده

محمد حسین مرادمند در فصل 1395-1394 به تیم پدیده پیوست و اولین بازی خود را در مقابل تیم فولاد خوزستان انجام داد و در همان بازی توانست اولین گل خود را به ثمر برساند. مرادمند در تیم پدیده مشهد درخشش زیادی داشت و بسیاری از تیم‌ها خواهان جذب او شدند. مرادمند به مدت 5 فصل برای تیم پدیده بازی کرد و پس از درخشش زیادی که در این تیم داشت، در نهایت در سال 1399 از این تیم جدا شد و به تیم دیگری رفت.

بازی در استقلال

محمد حسین مرادمند در تاریخ 20 شهریور 1399 با قراردادی رسمی به تیم استقلال پیوست. در تیم استقلال نیز اوضاع برای مرادمند به خوبی پیش رفت و توانست درخشش خود را تکرار کند و به یکی از بازیکنان مهم استقلال تبدیل شود. اما در نیم فصل دوم لیگ بیست و یکم به دلیل اینکه مشمول خدمت سربازی معرفی شد مجبور شد از استقلال جدا شود و در نهایت در تاریخ 1 اسفند 1400 به همراه سیاوش یزدانی از استقلال جدا شدند و به تیم ملوان رفتند.

بازی در ملوان

مرادمند به دلیل خدمت سربازی در نیم فصل دوم فصل 1401-1400 از استقلال جدا شدند و به تیم ملوان بندر انزلی در لیگ دسته 1 کشور رفتند. اوضاع برای او در تیم ملوان زیاد مساعد نبود و به دلیل مشکلات روحی نتوانست کمک زیادی به این تیم بکند و در نهایت توانست پس از مدتی، موفق شد کسری خدمت خود را دریافت کند و بدون انجام یک بازی رسمی برای تیم ملوان از این تیم جدا شد.

بازگشت به استقلال

محمد حسین مرادمند پس از گذراندن دوران خدمت، بار دیگر به تیم استقلال بازگشت و توانست بازی‌های خوب گذشته را تکرار کند و دوباره به یکی از بازیکنان مهم این تیم تبدیل شود.