درخواست اصلاح

میلاد فخرالدینی

از دانشنامه ویکیدا

میلاد شیخ فخرالدینی بازیکن تیم استقلال تهران در تاریخ 5 خرداد 1369 در کرمان متولد شده است. فخرالدینی در پست دفاع راست برای استقلال بازی میکند و یکی از بازیکنان باتجربه این تیم به شمار میرود. خانواده او همگی کشتی‌گیر هستند و برادران او از جمله قهرمانان ایران محسوب میشوند و حتی سابقه قهرمانی در آسیا را دارند. میلاد فخرالدینی قبل از فوتبال به سوی کشتی رفت ولی با نصیحت‌های پدرش، کشتی را رها کرده و به سمت فوتبال رفت. میلاد فخرالدینی مجرد است و علاقه زیادی به دیدن فیلم دارد و اکثرا هم فیلم‌های خارجی را تماشا میکند.

میلاد فخرالدینی
اطلاعات شخصی
نام(های): میلاد فخرالدینی
تاریخ تولد: 5 خرداد 1369
محل تولد: کرمان
میلاد فخرالدینی

آغاز دوران بازی

میلاد فخرالدینی فوتبال خود را از باشگاه مس کرمان آغاز کرد و در سال 1385 به تیم مس کرمان رفت و در رده جوانان این تیم مشغول بازی شد. فخرالدینی در تیم پایه‌های مس کرمان عملکرد خوبی نشان داد و در نهایت پس از 3 سال حضور در رده جوانان، به تیم بزرگسالان رفت.

بازی در مس کرمان

فخرالدینی پس از درخشش در تیم جوانان مس کرمان، در سال 1388 به تیم اصلی راه یافت و در آنجا نیز توانست عملکرد قابل قبولی ارائه دهد و پس از 2 سال بازی در تیم مس کرمان، برای گذراندن خدمت سربازی از این تیم جدا شد و به تیم دیگری رفت.

بازی در تراکتور سازی

میلاد فخرالدینی در دی‌ماه 1390 برای گذراندن خدمت سربازی، به تیم تراکتورسازی تبریز رفت و در آن تیم توانست بازی‌های خوب خود را تکرار کند و به یکی از بازیکنان اصلی تیم تراکتورسازی تبدیل شود. اما پس از 2 سال بازی در تبریز و پس از اتمام دوران خدمتش، از این تیم جدا شد.

بازی در استقلال

میلاد فخرالدینی پس از اتمام سربازی، با پیشنهادات زیادی روبر شد و درنهایت در تاریخ 20 خرداد 1393 به تیم استقلال پیوست و در آنجا بازی‌های خوبی را انجام داد و یکی از ارکان اصلی استقلال به میرفت. اما پس از 2 سال بازی در این تیم، تصمیم گرفت به تیم دیگری برود و از این تیم جدا شد.

از نفت تهران تا گسترش فولاد تبریز

میلاد فخرالدینی پس از جدایی از استقلال، به تیم نفت تهران پیوست و 23 بازی برای این تیم انجام داد و 1 گل نیز به ثمر رساند. پس از آن از این تیم جدا شد و با قراردادی 1 ساله به تیم گسترش فولاد تبریز پیوست ولی اوضاع برای او به خوبی پیش نرفت و تنها 8 بازی برای این تیم انجام داد و 2 گل به ثمر رساند و در نهایت از این تیم جدا شد و به تیم دیگری رفت.

بازی در ذوب آهن اصفهان

میلاد فخرالدینی در آذر 1396 به تیم ذوب آهن اصفهان پیوست و به مدت 2 فصل برای این تیم بازی کرد و بازی‌های خوبی برای این تیم انجام داد و یکی از بازیکنان تاثیرگذار این تیم بود. اما پس از 1 فصل و نیم بازی در این تیم، قرارداد خود را فسخ کرد و به تیم دیگری رفت.

بازی در تراکتورسازی تبریز

فخرالدینی در تاریخ 20 دی 1398 با قراردادی 1.5 ساله به تیم تراکتورسازی تبریز پیوست تا برای دومین بار پیراهن این تیم را بر تن کند. فخرالدینی در تراکتور هم نتوانست تا پایان قراردادش در این تیم بماند و قبل از اتمام آن از این تیم جدا شد و به تیم دیگری رفت.

بازی در الومینیوم اراک

میلاد فخرالدینی در سال 1399 به تیم آلومینیوم اراک پیوست و در آنجا عملکرد خوبی از خود نشان داد و به یکی از بازیکنان مهم این تیم تبدیل شد. بازی‌های فخرالدینی در تیم آلومینیوم اراک باعث شد که تیم‌های زیادی به جذب او علاقه‌مند شوند و در نهایت پس از 3 فصل بازی در این تیم تصمیم گرفت از این تیم جدا شود.

بازی در استقلال

میلاد فخرالدینی در نیم فصل دوم فصل 1403-1402 با مسئولان استقلال به توافق رسید و دوباره به این تیم پیوست تا برای دومین مرتبه تجربه بازی در این تیم را بدست آورد.