درخواست اصلاح

دانیال اسماعیلی‌فر

از دانشنامه ویکیدا
نسخهٔ تاریخ ‏۷ آوریل ۲۰۲۴، ساعت ۰۴:۲۵ توسط AMIR (بحث | مشارکت‌ها) (AMIR صفحهٔ دانیال اسماعیلی فر را به دانیال اسماعیلی‌فر منتقل کرد)
(تفاوت) → نسخهٔ قدیمی‌تر | نمایش نسخهٔ فعلی (تفاوت) | نسخهٔ جدیدتر ← (تفاوت)
دانیال اسماعیلی‌فر
اطلاعات شخصی
نام(های): دانیال اسماعیلی‌فر
تاریخ تولد: 27 اسفند 1371
محل تولد: ساری
ملیت: ایران
شروع فعالیت: از 10 سالگی
همسر(ها): ندا چمنیان
دانیال اسماعیلی‌فر

دانیال اسماعیلی‌فر در تاریخ 27 اسفند 1371 در ساری متولد شده است. پست اصلی اسماعیلی‌فر دفاع راست است و 183 سانتی‌متر قد دارد و در باشگاه پرسپولیس تهران بازی میکند. دانیال ساماعیلی‌فر فوتبال خود را از 10 سالگی در باشگاه پدیده ساری شروع کرد و به مدت 10 سال در این باشگاه بازی کرد و پس از آن در سال 1391 به مدت 2 فصل به تیم صنعت آمل پیوست.

بازی در لیگ برتر

دانیال اسماعیلی‌فر در ادامه مسیر پیشرفت خود، در سال 1393 و در سن 22 سالگی به تیم ذوب آهن پیوست و در لیگ برتر خلیج فارس فعالیت خود را آغاز کرد و 5 سال در این باشگاه حضور داشت. دانیال اسماعیلی‌فر در این مدت موفق شد که 2 قهرمانی جام حذفی و 1 قهرمانی سوپرجام ایران را با تیم ذوب آهن بدست بیاورد. اسماعیلی‌فر پس از 5 سال حضور در ذوب آهن، بخاطر خدمت سربازی مجبور به ترک ذوب آهن شد و به مدت یک سال و نیم به تیم تراکتورسازی تبریز پیوست. پس از اتمام خدمت سربازی، در سال 1399 با اینکه تیم پرسپولیس به شدت خواهان او بود و همگان کار انتقال او به پرسپولیس را تمام شده میدانستند، اما او در تماسی که در شهریورماه با مسئولان باشگاه پرسپولیس داشت به آن‌ها اعلام کرد که به دلیل حضور همسرش در اصفهان، فعلا برنامه‌ای برای بازی در تهران ندارد و در نهایت به تیم فوتبال سپاهان پیوست و به مدت 2 سال برای تیم سپاهان بازی کرد. اسماعیلی‌فر در تیم فوتبال سپاهان شماره 11 را بر تن می‌کرد و بازی‌های بسیار خوبی را برای این تیم انجام داد و همیشه رویای لژیونر شدن را در سر داشت.

قرارداد با پرسپولیس

پس از اتمام قراردادش با تیم سپاهان، پرسپولیس بازهم خواهان بستن قرارداد با او شد و مذاکراتی را با او انجام داد. درحالیکه اسماعیلی‌فر به دنبال تجربه‌ی فوتبال خارج از کشور بود و میخواست در ادامه‌ی مسیر فوتبال خود، برای پیشرفت بیشتر به خارج از کشور ترانسفر شود. اما در نهایت علی‌رغم خواسته‌ی خود که لژیونر شدن بود، در نقل و انتقالات تابستانی فصل 1401-1402 در 18 خردادماه با امضای قراردادی دو ساله به تیم پرسپولیس تهران پیوست.

دانیال اسماعیلی‌فر بازیکن بسیار آرام و ب

دون حاشیه‌ای است و از فوتبالیست‌های با استعداد و محبوب در کشورمان محسوب می‌شود. اسماعیلی‌فر بازیکن باتکنیک و زرنگی است که توانایی شوت‌زنی و فرستادن سانترهای خوب و باکیفیتی را دارد و در تمام تیم‌هایی که بازی کرده، عملکرد خوبی از خود بجا گذاشته است.

زندگی شخصی

دانیال اسماعیلی‌فر در مرداد ماه سال 1400 در سن 29 سالگی بطور رسمی با خانم ندا چمنیان ازدواج کرد. ندا چمنیان بازیکن تیم والیبال سایپا است و در تیم ملی والیبال زنان نیز عضویت دارد