درخواست اصلاح

هاشم بیگ‌زاده

از دانشنامه ویکیدا
نسخهٔ تاریخ ‏۱۱ ژوئن ۲۰۲۴، ساعت ۰۲:۰۲ توسط MosTafa (بحث | مشارکت‌ها) (صفحه‌ای تازه حاوی «'''هاشم بیگ زاده''' بازیکن سابق تیم استقلال و تیم ملی فوتبال ایران در تاریخ 2 بهمن 1362 در محله‌ی کیانشهر تهران متولد شده است. بیگ‌زاده اصالتی اردبیلی دارد و در خانواده‌ای تورک زبان به دنیا آمده است. هاشم بیگ‌زاده یک برادر و سه خواهر دارد. ب...» ایجاد کرد)
(تفاوت) → نسخهٔ قدیمی‌تر | نمایش نسخهٔ فعلی (تفاوت) | نسخهٔ جدیدتر ← (تفاوت)

هاشم بیگ زاده بازیکن سابق تیم استقلال و تیم ملی فوتبال ایران در تاریخ 2 بهمن 1362 در محله‌ی کیانشهر تهران متولد شده است. بیگ‌زاده اصالتی اردبیلی دارد و در خانواده‌ای تورک زبان به دنیا آمده است. هاشم بیگ‌زاده یک برادر و سه خواهر دارد. بیگ‌زاده در پست دفاع چپ بازی میکرد و با 189 سانتی‌متر قد، یکی از بازیکنان خوب تیم ملی ایران به شمار میرفت. هاشم بیگ‌زاده سابقه‌ی بازی در تیم‌های فجر سپاسی، استقلال، سپاهان، تراکتورسازی و صبای قم را دارد. ضمن اینکه سابقه 20 بازی در تیم ملی فوتبال ایران را در کارنامه خود دارد.

هاشم بیگ زاده
هاشم بیگ زاده
اطلاعات شخصی
نام(های): هاشم بیگ‌زاده
تاریخ تولد: 2 بهمن 1362
محل تولد: محله کیانشهر _ تهران
فرزندان: دو دختر به نام‌های تیام و تیارا

آغاز بازی

هاشم بیگ‌زاده فوتبال خود را از کوچه‌های خاکی شهر تهران آغاز کرد و با وجود مخالفت‌های زیاد خانواده‌اش، بازهم فوتبال را ادامه داد و به قول خودش، با وجود تمام سختی‌ها، اما به خودم مطمئن بودم و به همین علت تمام سختی‌ها را تحمل کردم و لطف خدا هم شامل حالم شد و موفق شدم. بیگ‌زاده در ابتدا در تیم‌های برق و کوثر فوتبال خود را آغاز کرد و پس از بازی‌های خوبی که انجام داد، به تیم فجر سپاسی پیوست و در سال 1383 توانست با این تیم در لیگ برتر ایران بازی کند. هاشم بیگ زاده در تیم فجر سپاسی بازی‌های بسیار خوبی انجام داد و به مدت 4 سال در این تیم بازی کرد و در 87 بازی موفق شد 15 گل به ثمر برساند. درخشش بیگ‌زاده در تیم فجر سپاسی باعث شد بسیاری از تیم‌ها به جذب او علاقه‌مند شوند و پیشنهادات زیادی به او داده شد و در نهایت در سال 1387 از فجر سپاسی جدا شد.

بازی در استقلال

هاشم بیگ زاده در سال 1387 از بین پیشنهادات خود با تیم استقلال به توافق رسید و به قراردادی 2 ساله به این تیم پیوست. بیگ‌زاده در ابتدا با تیم پرسپولیس به توافق رسید و با این تیم قراردادی امضا کرد اما پس از مدتی، آقای کاشانی مدیرعامل پرسپولیس این قرارداد را پاره کرد و به او اعلام کرد که باید از تیم پرسپولیس برود. به همین علت، هاشم بیگ‌زاده با تیم استقلال به توافق رسید و به این تیم پیوست. هاشم بیگ‌زاده در فصل 1388-1387 با تیم استقلال قهرمانی لیگ برتر ایران را بدست آورد و پس از اتمام قراردادش در سال 1389 از این تیم جدا شد.

بازی در سپاهان

هاشم بیگ زاده در سال 1389 با تیم سپاهان به توافق رسید و با قراردادی 2 ساله به این تیم پیوست. بیگ‌زاده در تیم سپاهان بازی‌های خوب خود را تکرار کرد و با این تیم موفق شد دو قهرمانی متوالی در لیگ برتر ایران در فصل‌های 1390-1389 و 1391-1390 بدست آورد و پس از اتمام قراردادش از این تیم جدا شد.

بازگشت به استقلال

هلاشم بیگ‌زاده در سال 1391 با قراردادی 1 ساله به تیم استقلال بازگشت و توانست به یکی از ارکان اصلی این تیم تبدیل شود. درخشش هاشم بیگ زاده در تیم استقل باعث شد که قرارداد خود را به مدت 2 فصل دیگر تمدید کند. بیگ‌زاده در بازگشت به استقلال یک بار دیگر در فصل 1392-1391 قهرمانی در لیگ برتر ایران را جشن گرفت و در نهایت در سال 1394 از این تیم جدا شد.

بازی در صبای قم

بیگ‌زاده پس از جدایی از تیم استقلال در سال 1394 به تیم صبای قم پیوست اما پس از چند ماه از این تیم جدا شد و به تیم ذوب آهن پیوست، اما در آنجا نیز ماندگار نشد و پس از انجام 7 بازی از این تیم جدا شد و دوباره به تیم صبای قم بازگشت. هاشم بیگ زاده در مجموع 25 بازی برای تیم صبای قم انجام داد و در نهایت در سال 1395 از این تیم جدا شد.

بازی در تراکتورسازی تبریز

هاشم بیگ‌زاده در سال 1395 به تیم تراکتورسازی تبریز پیوست و به مدت 1 فصل برای این تیم بازی کرد و پس از از این تیم جدا شد.

از نفت تهران تا خداحافظی از فوتبال

هاشم بیگ‌زاده در سال 1396 به تیم نفت تهران پیوست و پس از 1 فصل بازی در این تیم جدا شد و در سال ۱۳۹۷ به سرخپوشان پاکدشت ملحق شد و در نهایت در سال ۱۳۹۸ در سن ۳۶ سالگی به تیم بادران پیوست و در همان سال از فوتبال حرفه‌ای خداحافظی کرد.