درخواست اصلاح

ایمان سلیمی

از دانشنامه ویکیدا

ایمان سلیمی جاریان بازیکن تیم استقلال در تاریخ 12 خرداد 1375 در بندرعباس متولد شده است اما اصالتا کرمانشاهی میباشد و یک خواهر و یک برادر هم دارد. ایمان سلیمی در پست دفاع میانی برای استقلال بازی میکند و یکی از بازیکنان خوب این تیم به شمار میرود.

ایمان سلیمی
ایمان سلیمی
اطلاعات شخصی
نام(های): ایمان سلیمی
تاریخ تولد: 12 خرداد 1375
محل تولد: بندر عباس

آغاز دوران بازی

ایمان سلیمی فوتبال خود را از هرمزگان شروع کرد و در سال 1393 در سن 18 سالگی با تیم آلومینیوم هرمزگان وارد لیگ آزادگان شد و در همان فصل توانست 6 بازی برای تیمش انجام دهد. اما در پایان آن فصل به علت خدمت سربازی مجبور شد از آن تیم جدا شود.

بازی در فجر شهید سپاسی شیراز

ایمان سلیمی در سال 1394 تا 1396 به علت خدمت سربازی در تیم فجر سپاسی شیراز بازی کرد و پس از اتمام خدمتش از این تیم جدا شد و به دنبال تجربه دیگری رفت.

بازی در پارس جنوبی جم

ایمان سلیمی در تاریخ 19 خرداد 1396 با قراردادی 1 ساله به تیم پارس جنوبی جم پیوست و توانست عملکرد بسیار خوبی از خود نشان دهد و در پایان فصل پیشنهادات زیادی را دریافت کرد و از این تیم جدا شد. سلیمی پس از جدایی از پارس جم، به دنبال لژیونر شدن بود اما به دلایلی، این اتفاق نیافتاد و فوتبال خود را در داخل ایران دنبال کرد.

بازی در تراکتورسازی

ایمان سلیمی در تاریخ 12 شهریور 1397 با قراردادی 3 ساله به تیم تراکتورسازی تبریز پیوست و عملکرد خوبی نشان داد اما پس از 1 فصل قرارداد خود را فسخ کرد و به دنبال جدا شدن از این تیم بود ولی پس از مدتی دوباره با مسئولان این تیم به توافق رسید و قرارداد خود را به مدت 3 فصل دیگر تمدید کرد تا همچنان در تبریز ماندگار شود. سلیمی پس از گذشت 2 فصل از قراردادش، دوباره قرارداد خود را فسخ کرد و به تیم دیگری رفت.

بازی در سیرد اسلواکی

ایمان سلیمی در تاریخ 13 بهمن 1399 با قراردادی 5 ماهه به تیم سیرد پیوست تا فوتبال خود را در لیگ دسته اول فوتبال اسلواکی ادامه دهد اما در این تیم شرایط خوبی تجربه نکرد و پس از اتمام قراردادش از این تیم جدا شد.

بازی در گلگهر

ایمان سلیمی در 22 مرداد 1400 به تیم گلگهر سیرجان پیوست تا دوباره درخشش گذشته خود را تکرار کند. اما در همان ابتدا دچار پارگی رباط صلیبی، کل فصل را از دست داد. دلیل این مصدومیت، شرکت کردن در یک بازی محلی بود و به همین دلیل، باشگاه گلگهر سیرجان با توافق این بایکن، قرارداد او را فسخ کرد و در نهایت سلیمی بدون هیچ بازی رسمی، از این تیم جدا شد.

بازی در مس رفسنجان

ایمان سلیمی در تاریخ 5 تیر 1401 به تیم مس رفسنجان پیوست و پس از اتمام مصدومیتش، انگیزه زیادی برای درخشش داشت و در این تیم توانست بازی‌های خوبی را انجام دهد و دوباره فرم خوب خود را بدست آورد. پس از پایان همان فصل، پیشنهادات خوبی دریافت کرد و تصمیم گرفت از این تیم جدا شود.

بازی در استقلال

ایمان سلیمی در تاریخ 250تیر 1402 با نظر جواد نکونام با قراردادی 2 ساله به تیم استقلال پیوست و پیراهن شماره 6 را بر تن کرد. سلیمی در استقلال عمرلکرد خوبی از خود نشان داد و به یکی از بازیکنان مهم خط دفاعی استقلال تبدیل شد.