درخواست اصلاح

صالح حردانی

از دانشنامه ویکیدا

صالح حردانی بازیکن تیم استقلال در تاریخ 24 شهریور 1377 در روستای اسفندان، در استان کهگیلویه و بویراحمد به دنیا آمده است و در ایام کودکی، خانواده‌اش به رامهرمز نقل مکان کرده‌اند و فوتبالش را به همراه برادرش، از این شهر آغاز کرد. صالح حردانی در پست دفاع راست بازی میکند و در حال حاظر مجرد است. همچنین، او یک برادر بزرگتر از خودش دارد که صابر نام دارد و مدتی نیز با یکدیگر در تیم فولاد خوزستان همبازی بودند. ضمن اینکه صالح حردانی، همیشه از برادرش به عنوان بزرگترین حامی خودش نام میبرد که همیشه کمک‌های زیادی به او کرده است.

صالح حردانی
صالح حردانی
اطلاعات شخصی
تاریخ تولد: 24 شهریور 1377
محل تولد: روستای اسفندان، در استان کهگیلویه و بویر احمد

آغاز دوران بازی

صالح حردانی به همراه برادرش فوتبال خود را از تیم شاهین و نیروی رامهرمز آغاز کرد و پس از آن توسط شخصی به نام حمید بوحمدان، به تیم فولاد معرفی شد و به تیم امید فولاد پیوست و در آنجا توانست بازی‌های بسیار خوبی برای این تیم انجام دهد و پس از آن به تیم اصلی راه پیدا کرد.

بازی در فولاد خوزستان

درخشش صالح حردانی در امید فولاد، باعث شد که در نهایت با نظر جواد نکونام برای بازی در تیم بزرگسالان فولاد دعوت شود و در تیم فولاد عملکرد فوق‌العاده‌ای از خود نشان داد و با نظر دراگان اسکوچیچ به تیم ملی فوتبال ایران نیز دعوت شد. درخشش صالح حردانی در تیم فولاد مورد توجه بسیاری از تیم‌های لیگ برتر ایران قرار گرفت و پیشنهادات زیادی را دریافت کرد. حردانی در تیم فولاد خوزستان توانست قهرمانی در جام حذفی ایران را بدست آورد و در نهایت پس از 3 فصل بازی در اهواز، تصمیم گرفت از این تیم جدا شود و به تیم دیگری برود.

بازی در استقلال

صالح حردانی در تاریخ 16 بهمن 1400 با قراردادی 2.5 ساله به تیم استقلال پیوست و شاگرد فرهاد مجیدی شد. او در تیم استقلال نیز عملکرد خوب خود را تکرار کرد و توانست با این تیم قهرمانی لیگ برتر ایران را بدست بیاورد. پس از رفتن فرهاد مجیدی از تیم استقلال، جواد نکونام سرمربی این تیم شد و صالح حردانی برای دومین بار شاگرد او شد و به یکی از بازیکنان تاثیرگذار استقلال تبدیل شد. در فصل 1403-1402 استقلال به مقام دوم لیگ برتر ایران دست پیدا کرد و صالح حردانی یکی از بهترین بازیکنان استقلال در کسب این عنوان بود.